Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Zielomyśl

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z ogródkiem Głażewo

Głażewo(Zielomyśl + 9 km)

220 000 zł56,50 m² 3 893,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mam do sprzedania lokal mieszkalny w starej zabudowie szeregowej wraz z przynależnymi do niego: małym przedogródkiem, ogródkiem, podwórkiem , częścią murowanego budynku gospodarczego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Pszczew(Zielomyśl + 6 km)

323 610 zł1 407 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1407 m , położona w malowniczej miejscowości Pszczew, przy ulicy Rekreacyjnej. To wyjątkowe miejsce znajduje się zaledwie 800 m od jeziora, co.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Prusim(Zielomyśl + 16 km)

170 000 zł980 m² 173,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję ofertę działki na sprzedaż w malowniczym Prusimiu, w gminie Kwilcz, powiat międzychodzki, województwo wielkopolskie. Prusim leży w otoczeniu Sierakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Zębowo(Zielomyśl + 21 km)

520 000 zł99,58 m² 5 221,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:952 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w stanie deweloperskim. Nowoczesny dom, w którym komfort jest na pierwszym miejscu! Otwarta strefa dzienna z salonem, kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Łowyń

Łowyń(Zielomyśl + 9 km)

1 200 000 zł227,87 m² 5 266,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Twój dom z widokiem na taflę Jeziora Łowyńskiego zamieszkaj z rodziną lub przyjaciółmi! Marzysz o porannej kawie z widokiem na jezioro? Oferujemy wyjątkowy bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Kamionna

Kamionna(Zielomyśl + 12 km)

1 580 000 zł854 m² 1 850,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż wolnostojący

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Kamionnej - budynek wielomieszkaniowy, hala, garaże - duży potencjał dochodowy. Na sprzedaż rozbudowana nieruchomość inwestycyjna położona w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kurnatowice

Kurnatowice(Zielomyśl + 20 km)

87 000 zł1 025 m² 84,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana pod zabudowę zagrodową, idealna do celów rekreacyjnych - Kurnatowice, gm. Kwilcz Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1025 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gorzyń

Gorzyń(Zielomyśl + 8 km)

250 000 zł469 m² 533,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 346 m²

Budynek mieszkalny w Gorzyniu. W aktualnym stanie użytkowania nieruchomość stanowi zabudowaną działkę gruntu o nr ew. 49/2 o powierzchni 5 346 m 2 , na której znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Paderewskiego

Międzychód(Zielomyśl + 11 km)

790 000 zł226 m² 3 495,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż przestronny i nowoczesny dom w Międzychodzie idealny wybór dla wymagających! Marzysz o własnym domu, który zapewni Ci komfort, prywatność i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Jasieniec

Jasieniec(Zielomyśl + 20 km)

990 000 zł16 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Z planem zagospodarowania - jasieniec Prezentujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o numerze ewidencyjnym 910/3 o powierzchni 1,6500 ha, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Zielomyśl

Zielomyśl,lubuskie

100 000 zł52 m² 1 934,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 433 m²

Do sprzedaży lokal mieszkalny w budynku 2 rodzinnym w miejscowości Zielomyśl między Międzychodem a Międzyrzeczem. Na powierzchnię prawie 52 m2 składają się dwa pokoje 18 m2 oraz 14 m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij